Nordjv-06 BH
Montmorenja`s Elleville Cirka

Født: 02.02.06
Død: 04.09.16
Reg. nr: 03453/06
Fulltannet med saksebitt
HD-A AA-A
Øyne-ua 11, ua-13
Søsken


Gjennomført MH

Bestått FA
Lp kl III
Opprykk til C-spor NBF
Mor til Kennel Montmorenja`s J-kull
Kulloversikt

Bilder    Om Cirka

Fakaiser`s Garic

Lux NL Uch Belgv-01 
Xeros Van De Hoge Laer
Lutin De La Clairiere Aux Louves
Femto Du Bois Du Tot
Eden De La Clairiere Aux Louves
NL UCH Tee Van De Hoge Laer
Glam Du Sart Des Bois
Kleo Van De Hoge Laer
N DK UCH
Fakaiser's Kiwee D' Khollier
NL UCH Djaegar V D Lamar
NL UCH Kwando V D Hoge Laer
Jolie-Canelle Du Domaine Ponti
N UCH Tervuerenhuset's Rubin Of Mira
NL CH Towie V Astrita-Hof
UVV89 DK CH Tervuerenhuset's Mira Of Daisi
Nuch Chevys Harvilde

Armani van De Hoge Laer

Uraz van de Hoge Laer B CH VV-91 Millo Van De Hoge Laer
G'Silence Du Sart Des Bois
Tchai van de Hoge Laer Horry De La Clairiere Aux Louves
Kleo Van De Hoge Laer

Nuch Nv-00 
Chevy`s Djinga

Hexen House Boromir Jincx De Condicicnum
Hexen House Undrah
Nuch Vestertorp`s Viva de la Vega NUCH Joffery Du Parc Du Montfleury
Vestertorp's Rebel Miranda

 

Resultater
Resultater Bruks
14.09.08 Kongsberg HK
NBFK Spor D
233,5p 3.pl godkj opprykk
13.09.08 Kongsberg HK
NBF Spor D
215,5p 3plass godkjent
10.09.08 Stovner HK
RIK FP
Bestått, tittel BH
09.08.08 Stovner HK
NBF Spor D
223,5p 2plass godkjent
Resultater Lydighet
 
 
17.07.11 Åsnes OHKL
Klasse 2: 170p, 1premie, 3plass
16.07.11 N Eurasierkl
Klasse 2: 137p, 2premie, 6plass
04.07.09 N Eurasierkl

Klasse2: 136,5p, 3 premie, 3plass

07.09.08 Gudbrandsdal Hkl
Klasse 2: 115p, 3 premie, 3plass.
Resultater Utstilling
   
15.11.14 NKK Dogs4all Jeff Luscott
Exc.VTK 2VTKK
14.11.14 NKK Dogs4all M Ten Cate
Exc.VTK 2VTKK
02.03.14 N Miniatyrhundkl Gunnar Nymann
Exc.AK 2AKK
01.03.14 N Miniatyrhundkl Petr Rehanek
Exc.AK 3AKK
08.02.14 NBoxerkl Nielsen, Kim Vigsø,
Exc.AK 2AKK CK 2BTK
07.07.13 NKK Trondheim, Gunilla Skallman
Exc.AK 3AKK
30.06.13 GHK Per-Harald Nymark
Exc.AK 3AKK
24.11.12 NKK Lillestrøm Freddy Sten Christensen
VG.AK
13.10.12 NKK Hamar Petra Junehall
VG.AK 4AKK
17.07.11 ÅOHK Våler Zev Trainin
Exc.BK 1BKK CK CERT 1BTK BIM
16.07.11 NEK Våler Antonio Di Lorenzo
VG.BK
07.08.10 Ivø Sverige Hana Pisarcikova
1BK 1BKK CK Svensk Cert
21.11.08 NKK Hamar Trond Bystrøm
1BK 2BKK
07.09.08 GudbHK Gunilla Skallman
2 AK
16.08.08 NKK Drammen Lynne Brand
2AK
02.09.07 GudbrHK Kristina Purens
1UK 1UKK
11.08.07 NKK Oslo Pia Prahl
1UK, 3UKK
26.05.07 NBFK Hemsedal Amanda Mclaren
1JK 4JKK HP
17.03.07 NDK Leto Elina Haapaniemi
2JK
17.11.06 NKK Hamar Horst Kliebenstein
1JK 1JKK HP 1VK CERT 4BTK
11.11.06 Orkdal Hk, Leif R. Hjorth
1JK, 2JKK, HP, 2VK, CK, 2 BTK

Valpeshow